УВАГА!

Дата: 09.01.2019 16:11

Інститут Політичної Освіти  з приємністю повідомляє про початок навчань для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізацій них процесів!

Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED)
До участі у навчаннях запрошуються громадські активісти з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання у царині місцевого самоврядування для того щоб сприяти децентралізаційним процесам у своїх регіонах.
Загалом у першому півріччі 2019 року ІПО організує по одному триденному семінару для 4-ьох груп учасників (по 25 осіб), сформованих на конкурсних засадах.
Документи, що повинен надати кандидат на навчання:
1.Заповнена анкета (додається);
2.Резюме (коротка біографія та досвід громадської діяльності);
3.Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).
Критеріями відбору будуть:
• наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
• мотивація;
• рівномірне регіональне представництво;
• гендерний баланс.
*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний!!!! пакет документів.
Документи можна надсилати електронною поштою на адресу office@ipo.org.ua з позначкою NED.
Остання дата надсилання документів: 18 січня 2019 року.
Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 21 січня 2019 року.
Організаційні питання:
Витрати (транспортні (частково), проживання, харчування) беруть на себе організатори.
Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua або звернувшись за телефонами:
(044) 278-55-43 (офіс ІПО);

Проект «Посилення місцевої демократії» реалізується Інститутом Політичної Освіти  за сприяння NED (National Endowment for Democracy)