ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

  • 631

12 січня в спортивній залі Лосинівської ЗОШ І-ІІІст відбувся турнір з волейболу присвячений Різдвяним святам серед молоді Лосинівської ОТГ.

 

Метою проведення таких змагань є пропаганда здорового способу життя, національно – патріотичне виховання та залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою. Перед початком турніру селищний голова Володимир Андрієць та директор школи Валентина Гапоненко побажали волейболістам продемонструвати найкращі зразки гри та визначити у запеклій, безкомпромісній боротьбі найсильнішу команду.

Цього року у волейбольних баталіях взяли участь команди, команда Фрунзе, Куйбиш, Гомонівка та села Сальне. Всі команди продемонстрували майстерність, характер, командний дух, жагу до перемоги.

 Змагання проходили з високим спортивним накалом та у дружній атмосфері. Ігри були цікавими, напруженими, сповнені гострих моментів та подарували вболівальникам незабутні враження та емоції. Хлопцям сподобався азарт змагань, відчуття команди. Проте головне не рахунок, а позитивні емоції, задоволення від гри і від спілкування.

За результатами запеклої гри переможцем турніру стала команда Фрунзе, на другому місці команда Куйбиш, третіми стали волейболісти команди Гомонівка, четвертими с. Сальне.  

За перше місце команда переможець отримала кубок, а всіх інших селищний голова нагородив грамотами і медалями.

 

 

 

 

 

Фахівець фізкультурно-оздоровчої

та спортивної роботи Оксана Талалаївська

Інші новини

Всі новини