ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА У СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ СІЛ САЛЬНЕ ТА САДОВЕ

Дата: 04.03.2019 12:27

01 березня 2019 року в приміщенні сільського клубу с.Сальне  старостинському округу  сіл Сальне та Садове  відбулися загальні збори громадян.

Фото без описуУ роботі сходу взяли участь: голова  Лосинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Андрієць, керуюча справами Лосинівьскої селищної ради  Олена Боровик, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Батрак, представник народного депутата України Олександра Кодоли Олексій Пірковський, голова ради ветеранів с.Сальне та с.Садове Григорій Карапута, представник оренди земельних паїв директор ТОВ «УкрАгроРозвиток» Василь Снісаренко, директор Сальненського НВК Надія Калініченко, представники преси.

На порядок денний зборів були винесені такі пітання:

1.Звіт старости сіл Сальне та Садове Броварчук Н.М. про роботу старостинського округу №3 за 2018 рік.

2. Звіт селищного голови Андрійця В.М. про виконання соціально-економічного розвитку ОТГ та виконання критичних зауважень  та рішень попередніх сходів.

3. Про зміцнення законності та правопорядку  на території населених пунктів територіальної громади.

4. Про встановлення розміру сум самооподаткування  на пожежну охорону  на 2019 рік.

5.Звіт  керівництва  СТОВ «РІД» про стан розрахунків за оренду земельних паїв.

6. Звіт керівництва ТОВ «УКРАГРОРОЗВИТОК»  про  стан рахунків за оренду земельних паїв.

7.Звіт керівництва ТОВ «УКРАГРОУСПІХ» про його роботу.

8.Звіт директора НВК Калініченко Н.М. про роботу НВК.

9.Звіт голови  ради ветеранів Карапути Г.М.

10. Звіт про роботу народного депутата України Олександра Кодоли.

Під час загальних зборів  керівники та представники прозвітувалися  та поінформували  мешканцям старостинського округу про роботу за 2018 рік.

Мешканці сіл Сальне та Садове  взяли активну участь у проведенні заходу, вони продемонстрували, що не стоять осторонь сільських проблем, та особливо зацікавлені у вирішенні невідкладних питань. Так, питання, які піднімалися на заході, зокрема, стосувалися, ремонту доріг,  вуличного освітлення,  реалізації медичної реформи,  діяльність поштових відділень на селі, впорядкування сміттєзвалищ, покращення роботи  руху рейсового автобуса Ніжин –Терешківка, питання оформлення документації  нормативно-грошової оцінки паїв. Обговорили також і інші соціально-важливі питання, такі як, призначення пенсій та житлових субсидій, про відсутність медичного працівника в сільському ФАПі даного старостинського округу про підписання кожним жителем декларації із сімейним лікарем.

На завершення староста  села, Ніна Миколаївна, подякувала  всім своїм односельцям, апарату селищної ради, орендарям земельних паїв за  порозуміння, підтримку та допомогу.