ВІТАЛИ ЖІНОК ГРОМАДИ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ І КРАСИ

Дата: 13.03.2019 15:01

Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. Адже жінка - хранителька сімейного щастя. Саме тому, навесні, ми відзначаємо свято весни і краси! Напередодні 8 Березня по Лосинівській ОТГ  відбулися  святкові концерти.

Так, у сільському будинку культури  с. Сальне  за підтримки  директора ТОВ «УкрАгроРозвиток» Василя Снісаренка відбувся святковий концерт.  Цього дня для чарівних жінок зі сцени лунали пісні та танці ансамблю “Носівчаночка» .

5 березня 2019 року в приміщенні сільського клубу села Терешківка  відбувся концерт «Жінка – це мати. Жінка – надія. Жінка - це мир на землі». Всіх представниць жіноцтва зі святом привітали працівники Лосинівського Будинку культури, учасники ансамблю "Горлиця" та працівники відділу культури і туризму.

За підтримки депутата Ніжинської районної ради Станіслава Породька, із святковою програмою до жителів сіл Вікторівка, Леонідівка, Степ завітав чудовий гурт "Смоляни", який  подарував незабутні враження всім присутнім. Музиканти виконали ряд відомих народних пісень і популярних композицій.

7 березня 2019 року  в приміщенні сільського клубу села Шатура відбувся святковий концерт "Хай у віках живе благословенне слово жінка". Всіх присутніх привітали зі святом весни, краси і кохання працівники відділу культури і туризму  Лосинівської селищної ради та Лосинівського Будинку культури. Подарувавши гарний настрій та незабутні враження.

8 березня 2019 року в приміщенні сільського клубу села Шняківка відбувся концерт "Зоріє в небі мамина любов". Діти села вітали своїх мам та бабусь веселими піснями та віршами.

8 березня 2019 року  в приміщенні Лосинівського будинку культури  відбувся святковий концерт.  Всіх жінок Лосинівської громади привітав голова селищної ради Володимир Андрієць.

Святкову атмосферу в залі створили: працівники Будинку культури Валентина Гавриляко, Світлана Ващенко, Василь Мельников, ансамбль народної пісні «Душі криниця» (керівник Василь Боровик), Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Горлиця» (керівник Валентина Гавриляко); Аліна Калініченко, Валерія Божа, Анастасія Савенко, Каріна Постол, Діана Макуха, Валерія Хімич, Валерія Корж та Діана Ващенко (учні викладача Валерія Дерев'янка); Кіра Гомон (викладач Микола Гудименко); працівники відділу культури і туризму Яна Река та Наталія Опанасенко; Хореографічний колектив Мрія (керівники Наталія та Юлія Ващенко).

Всі глядачі отримали позитивні емоції, гарний настрій та незабутні враження від побаченого та почутого.

Фото відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради