ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА У СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ СЕЛА ШАТУРА

Дата: 21.03.2019 15:08

20 березня 2019 року в селі Шатура відбулися загальні збори громадян .

Фото без описуУчасть  у заході взяли: Людмила Петренко– староста с.Шатура, Віктор Броварець– заступник селищного голови Лосинівської об’єднаної територіальної громади, Наталія Кошарна - секретар селищної ради, Олексій Пірковський - представник народного депутата України Олександра Кодоли, Володимир Мозговий -  представник оренди земельних паїв директор третього відділення  ПП «Агропрогрес», Тетяна Сеник - представник третього відділення ПП «Агропрогрес», депутати та мешканці села.

На порядок денний зборів були винесені такі питання:

1.Звіт старости с.Шатура про соціально-економічний розвиток   територіальної громади  за 2018 рік.

2. Звіт заступника  селищного голови  Броварця Віктора Михайловича про виконання програми соціально-економічного розвитку ОТГ за 2018 рік.

3.Звіт про використання  коштів сум самооподаткування  за 2018 рік.

4. Про санітарний стан та благоустрій  населеного пункту с. Шатура.

5.Про стан забезпечення законності, правопорядку на території  населеного пункту територіальної громади.

6.Про заходи пожежної безпеки в селі Шатура.

7.Про святкування дня села.

8.Обрання голови ради ветеранів.

Схід села розпочала староста   Людмила Петренко, яка  прозвітувала про  роботу старостинського округу с. Шатура .

Після чого заступник селищного головаи Віктор Броварець ознайомив мешканців села Шатура про проведену роботу у 2018 році  та наголосив на пріоритетні напрями роботи у 2019 році.

Під час проведення зборів представник народного депутата України та представники оренди земельних паїв третього відділення  ПП «Агропрогрес»  прозвітувалися мешканцям старостинського округу про проведену  роботу за 2018 рік.

На загальних зборах громадян розглянули  найбільш актуальні питання для мешканців села. Стосувались вони  ремонту дороги, який розпочався в минулому році, ремонту сільського клубу, ремонт ФАПу, встановлення графіку вивозу побутових відходів та питання щодо благоустрою села.

На завершення староста  села подякувала  всім своїм односельцям, депутатам, апарату селищної ради, орендарям земельних паїв за порозуміння, підтримку та допомогу.