ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ВЕСНЯНОМУ БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ
Дата: 16.04.2019 15:00
Кількість переглядів: 571
Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою територій, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим.
Так, днями в смт.Лосинівка було організовано вивіз сміття з контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів працівниками комунального підприємства «Промінь» Лосинівської селищної ради.
Велике прохання до усіх мешканців нашої громади підтримувати чистоту та порядок, не створювати стихійні сміттєзвалища, а сміття відносити до спеціально відведених місць.
Не забувайте: “Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять”.
Виконавчий комітет Лосинівської селищнолї ради