ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 24.05.2019 12:57

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України!

Щирі слова подяки і вам, шановні батьки випускників! Разом із ними ви пройшли довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам та перемогам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради та сприяли духовному зростанню.

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю! Ви вкладали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Бажаю всім щастя, миру, процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я, злагоди у ваших оселях та родинах!

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова