ВІТАННЯ СЕЛЕЩНОГО ГОЛОВИ З  ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 14.06.2019 23:04

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, лаборанти, санітари та ветерани медичної галузі!

На  передодні Вашого  професійного свята від щирого серця  вітаю всіх вас з Днем медичного працівника! Хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення. Низький уклін Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину та її здоров’я.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, миру, спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості та терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани. Нехай здійснюються  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова