СЛОВА ВДЯЧНОСТІ

Дата: 22.08.2019 15:36

Літо – пора відпусток і канікул. Та скільки б не тривав відпочинок, осінь нагадує про те, що ми повертаємось до праці.

Діти засумували за своїми шкільними товаришами, вчителі за дітьми, шкільні класи та коридори за нами всіма) Наш НВК причепурився і з нетерпінням чекає… Приємно те, що наш випускник Анатолій Гунько потурбувався про здоров’я наших учнів і за його підтримки були поставлені водяні фільтри. Адже, якісна вода – це здоров’я дітей. Також на території школи будується гараж, у цьому нам допомагає Лосинівська об’єднана територіальна громада. До нашої школи підвозяться діти з навколишніх сіл, і тому наш старенький автобус потребує «житла», щоб вчасно виїхати на маршрут, особливо взимку. Отже, ми готові зустріти дітей в новому навчальному році і маємо надію, що цей рік буде ще більш плідним, а небо над нами буде мирним!

Трудовий колектив Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів