ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 27.09.2019 10:09

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління наших дітей, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами нашої територіальної громади.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!  Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. Бажаю вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення мрій. Нехай Вам завжди всміхається доля.

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова