ГОВОРИЛИ ПРО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ  

  • 443

18 жовтня на базі Лосинівської селищної ради представником навчально-методичного відділу Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій- Наталією Левченко та керівником осередку громадського об’єднання Асоціації енергоаудиторів в Чернігівській області, керівником проектів науково-виробничого підприємства «Енергоіновація» - Сергієм Зінченко був проведений семінар-тренінг на тему: «Використання альтернативних джерел енергії та енергозбереження».

 Участь у ньому взяли працівники виконавчого апарату Лосинівської селищної ради, депутати , директори та працівники закладів освіти.

Семінар-тренінг розпочала – Наталія Володимирівна. Потім продовжив- Сергій Васильович, який акцентував увагу  на необхідності впровадження енергоефективних технологій та проаналізував виконання заходів по зменшенню енергоспоживання. Для всіх присутніх було показано презентацію де були представлені цікаві факти та поради, які стосувались енергозбереження.

Учасники заходу отримали позитивні враження від проведеного семінару-тренінгу та об’єму отриманої корисної інформації.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради