ФК "ЛОСИНІВКА" – ВОЛОДАР  ВІДКРИТОГО КУБКУ РАЙОНУ  2019

  • 445

09 листопада на міському стадіоні «Спартак» відбулась остання футбольна гра цього сезону. У фіналі Відкритого кубку району зустрілись ФК «Лосинівка» та ФК «Дівиця» (с. Мала Дівиця Прилуцький район).

Гра була видовищною та запальною, підігрівала атмосферу суперництва небувала кількість вболівальників обох команд. Підтримували команду Ніжинського району голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, голова районної ради Олег Бузун, голова Лосинівської селищної ради Володимир Андрієць, депутат обласної ради Микола Шматок, спонсори команди - президент ТОВ "Агрофірма Лосинівська" Сергій Селютін та директор СТОВ "Рід" Микола Чуприна.

Останній матч сезону завершився з рахунком 2 : 0 на користь лосинівців. Переможні голи забили Павло Давидов та Олександр Ткаченко. Останній, до речі, був визнаний кращим гравцем фіналу, за що отримав відповідну відзнаку від голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина.

Очільник району подякував усім гравцям за участь у Відкритому кубку, головам громад та спонсорам, а також вболівальникам – за підтримку своїх команд. Відзначив фіналістів дипломами й медалями, а переможцям вручив Кубок району.

За допомогу в організації фінальної гри Ніжинська районна державна адміністрації та Федерація футболу Ніжинського району висловлює вдячність директору міського центру «Спорт для всіх» Сергію Півню.

За матеріалами сайту Ніжинської РДА