СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

  • 862

Давним-давно, у ті часи, коли наша Земля була ще зовсім не такою, як тепер, і трималася на трьох китах, з’явилося кохання. З самої появи на світ кохання було суперечливим почуттям, мінливим. Воно залишалося завжди юним, прекрасним, новим і несподіваним.

Так ,з нагоди Дня Святого Валентина 14 лютого 2020 року в Лосинівському будинку культури  відбувся святковий концерт, який ніжним вальсом відкрили учасники хореографічного колективу «Мрія».

Протягом усього святкового концерту всіх присутніх чудовими піснями та танцями вітали працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради, хореографічний колектив «Мрія» Ніжинського району дитячої школи мистецтва під керівництвом  Наталії  та Юлії Ващенко та учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом  Валерія Дерев’янка.

Було також проведено Акцію «Удвох не самотньо». В рамках цієї Акції перші 10 глядачів, котрі завітали на святковий концерт разом зі своєю парою отримали подарунок-сюрприз.

Під час заходу присутні занурились в атмосферу свята. Концертна програма пройшла, як одна мить – усі присутні отримали масу позитивних емоцій та гарного настрою.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради