УВАГА!

Дата: 27.03.2020 09:23
Кількість переглядів: 166

У зв’язку з введенням карантину з 20.03.2020 встановлено такий режим обслуговування суб’єктів звернення територіальними підрозділами Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області:
Ніжинський МВ УДМС в Чернігівській області
Дні прийому: вівторок - субота
Години прийому: 10.00-13.00

Обслуговування суб’єктів звернення на період дії карантину здійснюється у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ за такими напрямами:
- Оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки).
- Оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.
- Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку.
- Оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їзжаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном.
- Посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Телефони для довідок та консультацій:
розгляд звернень громадян – (0462) -653-212;
оформлення паспортних документів - (0462) -666-140; (0462) -653-218