ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Дата: 13.04.2020 12:17

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), в Україні оголошено карантин з 12 березня до 24 квітня 2020 року.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 12 квітня в Україні 3102 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 93 летальні. За добу зафіксовано 325 нових випадків.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією в Україні, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради звертається до кожного мешканця з проханням чітко дотримуватись карантинних заходів.

Наближаються Великодні свята, саме в ці дні очікується пік захворюваності на COVID-19 ( відповідно прогнозів МОЗ України). В цей період дуже важливе розуміння громадян того, що коронавірус уже поруч. І тільки спільними зусиллями з дотриманням всіх рекомендацій та відповідальністю кожного громадянина, можна мінімізувати розповсюдження захворювання на нашій території.

У зв’язку з поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує:

1. Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям ;
  2. За першихсимптомів звертайтеся до свого сімейного лікаря;
  3. Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком;
  4. Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ, з тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра;
  5. Уникайте дотиків до свого обличчя;
  6. Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота;
  7. Термічно обробляйте продукти;
  8. Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця;
  9. Уникайте людяних місць!!!!!
  10.  За можливості залишайтеся вдома!!!!!

Просимо всіх керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємств, керівників місцевих релігійних громад дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів під час карантину.

Шановні мешканці громади,

НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ!

Цим ви збережете життя собі, своїм рідним та оточуючим. Будьте здорові!