ПРО НАДАННЯ РОЗ’ЯСНЕНЬ

Дата: 13.05.2020 12:27
Кількість переглядів: 193

Ураховуючи численні звернення спортивної громадськості області щодо надання роз’яснень з питань дозволеної діяльності у сфері фізичної культури та спорту з огляду на актуальну епідемічну ситуацію, Департамент сім’ї, молоді спорту облдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відповідно до яких з 11 травня 2020 року буде дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, фігурне катання, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю), навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Разом з тим буде дозволена діяльність підприємств, установ, організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських,

національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Провадження інших видів діяльності у сфері фізичної культури та спорту заборонено.

Ураховуючи вищевикладене та з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом COVID-19 Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації просить забезпечити неухильний контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами) та виданого на її виконання наказу Департаменту від 13 березня 2020 р. № 27 із змінами, внесеними згідно з наказом від 27 березня 2020 р. №33.

Принагідно інформуємо, що Міністерством молоді та спорту України опрацьовується алгоритм виходу сфери з карантину, що передбачатиме п’ять етапів відповідно до запропонованих рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, про затвердження (введення в дію) яких Департамент повідомить додатково.