21 травня  відзначається День вишиванки. Цього року Лосинівська селищна рада  оголосила конкурс на краще фото у вищиванці. Адже, вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до України.

До конкурсу долучилася велика кількість учасників. Дякуємо всім за участь! (фото учасників додається).

Найцікавіші та найоригінальніші фото конкурсу  чекайте в черговому випуску інформаційного видання «Вісник Лосинівської громади».