ПРИВІТАННЯ З ОСТАННІМ ДЗВОНИКОМ

Дата: 29.05.2020 14:49
Кількість переглядів: 241

Шановні учні, педагоги, батьки! 2019/2020 навчальний рік завершено в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.

Карантин дав шанс відкрити нові можливості не тільки для навчання та саморозвитку, а й підштовхнув нас до нових творчих та креативних ідей!

Вітаю всіх вас з урочистим, радісним, надзвичайно незвичайним святом «Останнього дзвоника»!

Дорогі випускники! Дитинство – щаслива й радісна планета, кожному з нас доводиться бути на ній лише раз, а далі – нове, доросле життя, в якому необхідно самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі й долі всієї країни. Ви – молода генерація, яка народилася й виросла у незалежній державі. Попереду у вас нові вершини та досягнення. Креативні й цілеспрямовані, з почуттям власної гідності, будьте впевненими у своїх силах, прагніть більшого й досягайте поставленої мети – і ви станете по-справжньому успішними та щасливими.

Глибока вдячність педагогам та батькам за самовіддану працю, надійну підтримку, глибоку мудрість, безмежну любов, злагоду й порозуміння, які ви подарували дітям.!

Всім здоров’я!

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту               Віктор КІЛЬОВИЙ