ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2020 14:58

Дорогі земляки! У ці серпневі дні минає 29 роки, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою. Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь.

Проте боротьба за Незалежність України триває. Тому особлива  подяка -нашим Героям-захисникам. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій – тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську землю від агресора.

З нагоди Дня Незалежності України бажаю всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній  оселі. А мирне небо - над усією Україною!

Слава Україні!

З повагою,