ДОРОГІ УЧНІ! ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ!

Дата: 01.09.2020 10:48
Кількість переглядів: 95

Перше вересня – День знань – завжди яскравий, завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Цього року,у зв’язку із світовою пандемією, свято відбувається у нових для нас умовах. Та віримо, що це -  свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого і разом ми все подолаємо!

Сьогоднішній день  особливо урочистий та хвилюючий для першокласників – вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя! Бажаю вам успіхів! Та пам’ятайте: усі перешкоди долаються силою знань, а ваша жага до навчання є запорукою гідного майбутнього!

Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час вам необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів, які стануть надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку .

Особливим є цей день і для батьків. Адже вони разом з вами проживають дні і роки шкільного життя,  радіють вашим успіхам, переймаються невдачами. Тож цінуйте їхню любов і підтримку.

Дорога освітянська громадо!

Нехай цьогорічний  першовересень  буде  сонячним,  несе добрий  настрій  у кожну школу,  кожну родину!

Всім здоров’я!

начальник відділу освіти,