ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОТЕНЦІЙНИЙ ОБ’ЄКТ ОРЕНДИ

Дата: 01.09.2020 11:04

Лосинівська селищна рада повідомляє про наміри передати в оренду об’єкт комунальної власності, який включено до Переліку об’єктів першого типу, що надаються в оренду через аукціон, а саме:

• частина нежитлового приміщення кімнати котельні Лосинівської ЗОШ I-III ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області, що знаходиться за адресою: смт. Лосинівка вул. Богословська 4а, загальною площею 46,06 м2.

Об’єкт обліковується на балансі Лосинівської селищної ради.

Залишкова балансова вартість нульова.

Об’єкт пропонується для оренди з метою технічного переоснащення котельні з установкою котла на альтернативному виді палива, для опалення  приміщення Лосинівської ЗОШ I-III ступенів та Лосинівського будинку культури.

Строк оренди 4  роки 11 місяців.

Реєстрація права комунальної власності здійснена 17.03.2018 року, реєстраційний номер 1513489474233.
        Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування.

Контактна особа для ознайомлення зацікавлених осіб з об’єктом оренди: Нещерет Михайло Леонтійович , тел. (04631) 61237. Час роботи: з 8.00 до 17.00 години,   перерва на обід  з 12.00 до 13.00 години.
        Додаткова інформація за телефоном (04631) 61237 у відділі житлово-комунального господарства благоустрою, архітектури  містобудування  та земельних відносин Лосинівської селищної ради.

Лосинівської селищної ради