Лосинівська громада
Ніжинський район, Чернігівська область

НАЙСТАРШИЙ ЖИТЕЛЬ С.САЛЬНЕ

Приємно, коли іменинник зустрічає свій 93-й ювілей в колі гостей. Так і сьогодні в зимовий, ясний,  сонячний  день зустрів свій 93 -й день народження найстарший корінний житель села Сальне, ветеран війни – Шуст Микола Захарович.

           Правду кажуть люди – життя прожить  не поле перейти . Не простий шлях пройшла ця людина, пережила найстрашніші роки - війну та голод. За свою мужність, героїзм був неодноразово  нагороджений медалями: «За бойові заслуги», «За взяття Варшави», «За перемогу над Німеччиною», «За звільнення Варшави». Все його життя було пов’язане з будівництвом в рідному селі. На пенсію пішов у 60 років, але свою роботу не полишав. Як розповідає Микола Захарович ,  що жодна споруда в селі не будувалась без  нього. Проживає Микола Захарович разом зі своєю дружиною – Варварою Данилівною, мають онуків та правнуків, які найбільше тішать їх серце.

         З Днем народження окрім рідних та близьких, іменинника привітав голова Лосинівської ОТГ- Володимир Андрієць, представники від компаній ТОВ «УкрАгроРозвиток»  та  СТО«вĻ. Не залишили іменинника без подарунків. Всі присутні  бажали міцного здоров’я, щастя, благополуччя та довгих років життя.

                                                                                                                           Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.« повернутися до списку новин