НАЙСТАРШИЙ ЖИТЕЛЬ С.САЛЬНЕ

  • 1046

Приємно, коли іменинник зустрічає свій 93-й ювілей в колі гостей. Так і сьогодні в зимовий, ясний,  сонячний  день зустрів свій 93 -й день народження найстарший корінний житель села Сальне, ветеран війни – Шуст Микола Захарович.

           Правду кажуть люди – життя прожить  не поле перейти . Не простий шлях пройшла ця людина, пережила найстрашніші роки - війну та голод. За свою мужність, героїзм був неодноразово  нагороджений медалями: «За бойові заслуги», «За взяття Варшави», «За перемогу над Німеччиною», «За звільнення Варшави». Все його життя було пов’язане з будівництвом в рідному селі. На пенсію пішов у 60 років, але свою роботу не полишав. Як розповідає Микола Захарович ,  що жодна споруда в селі не будувалась без  нього. Проживає Микола Захарович разом зі своєю дружиною – Варварою Данилівною, мають онуків та правнуків, які найбільше тішать їх серце.

         З Днем народження окрім рідних та близьких, іменинника привітав голова Лосинівської ОТГ- Володимир Андрієць, представники від компаній ТОВ «УкрАгроРозвиток»  та  СТО«вĻ. Не залишили іменинника без подарунків. Всі присутні  бажали міцного здоров’я, щастя, благополуччя та довгих років життя.

                                                                                                                           Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.