ВІДБУЛАСЯ 17 СЕСІЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 30.12.2017 16:06

30 грудня 2017року відбулася 17 сесія Лосинівської селищної ради 8 скликання. Із 26 депутатів ради, присутніх було 22.

В роботі сесії взяли участь селищний голова – Андрієць Володимир Миколайович, секретар селищної ради – Кошарна Наталія Андріївна, начальник фінансового відділу – Чуприна Антоніна Олександрівна, та  спеціаліст - землевпорядник Заболотня Ліда Олексіївна.На початку пленарного засідання селищний голова Володимир Андрієць привітав депутатів з наступаючим Новим Роком. Після чого голова зазначив, що скликання  сесії обумовлено   затвердженням бюджету на 2018 рік.  Всі   приступили  до роботи , на порядку денному було  розглянуто 20 питань. Головними питанням порядку денного були питання   затвердження бюджету на 2018 рік та питання земельних відносин. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення до його виконання.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.