100 РОКІВ, ПОДАРОВАНІ БОГОМ

Дата: 29.10.2020 15:01

Життя – як мить, і – ціла вічність. Так, може сказати рідним, близьким та  знайомим жителька села Шатури - Вовк Уляна Семенівна, яка сьогодні святкує свій 100-річний ювілей.

Цій жінці довелося побачити все: і війну, і голод, і перемогу, пройти через сумні і радісні хвилини життя. Господь розпорядився так, що за прожитих сто років вона побачила найцінніше – народження трьох дітей, шістьох онуків, дев’ятьох правнуків і чотирьох праправнуків, які підтримують, люблять свою матір і бабусю. Все своє життя пані Уляна пропрацювала в колгоспі рідного села.

З тортом, квітами та подарунками до ювілярки завітали секретар Лосинівської селищної ради - Наталія Кошарна, староста села Шатура - Людмила Петренко, директор Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко,  які побажали ювілярці міцного здоров’я, довгих років життя, душевного спокою, поваги від рідні та близьких. Подякували за життєвий приклад та щирість душі. Ювілярка щиро і радісно зустрічала гостей.