ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 20.11.2020 11:44

Шановні мешканці громади! 21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди.

Хочу висловити велику вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняємось Героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно!

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць