ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

  • 1016

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом України 10 листопада 2006 року.

Дата 14 грудня обрана не випадково, адже саме у цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції  в Лосинівському будинку культури відбувся урочистий мітинг.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять померлих та загиблих друзів — ліквідаторів.

До всіх присутніх в залі звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. У своєму виступі селищний голова висловив слова вдячності та шани до чорнобильців. А також побажав кожному козацького здоров’я, щастя, достатку, добра та злагоди!

Під час заходу селищний голова вручив грамоти чорнобильцям-ліквідаторам, а саме:

  • Гречку Олександру Григоровичу;
  • Давиденку Віталію Івановичу;
  • Івашку Григорію Володимировичу;
  • Осипенку Віталію  Івановичу;
  • Романченку Михайлу Миколайовичу;

Потім, з метою вшанування померлих (загиблих) ліквідаторів відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Ліквідаторам Чорнобильської АЕС».

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, які виявили героїзм, самовідданість та мужність!

 

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради