Сьогодні, 23 грудня 2020 року , відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Всього члени виконавчого комітету розглянули 37 питань порядку денного.

Зокрема,  у  ході засідання було схвалено ряд проектів програм на 2021 рік, які стосувалися освіти, медицини, спорту та соціального захисту населення. Також, були прийняті рішення: Про внесення змін до рішень виконавчого комітету; Про затвердження списку дітей для отримання солодких подарунків до новорічних та різдвяних свят; Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на 2021 рік; Про відзначення новорічних та різдвяних свят в населених пунктах Лосинівської територіальної громади; Про надання матеріальної допомоги.

По всіх питаннях члени виконкому прийняли відповідні рішення.