До уваги директорів, педагогічних працівників, здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти громади та батьківської громадськості!

Дата: 30.12.2020 15:30
Кількість переглядів: 135

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 08 жовтня 2020 року №163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році» затверджено календарний план проведення пробного ЗНО.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05-19 січня 2021 року. Зареєструватися можна на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 2, в період з 08 січня до 25 січня 2021 року на території України забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

За матеріалами офіційного сайту Управління освіти і науки

Чернігівської облдержадміністрації