ВИЇЗДНА ПРИЙМАЛЬНЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  У ВІКТОРІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

  • 357

З метою вирішення нагальних питань громадян, 19 січня 2021 року відбулась виїзна приймальня селищного голови Анатолія Стрільця до Вікторівського старостинського округу (села Вікторівка, Леонідівка, Степ)

за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету- Оксани Мелашенко, спеціаліста-землевпорядника- Лідії Заболотньої та старости Вікторівського старостинського округу - Людмили Пономаренко. Під час прийому громадян до селищного голови звернулися 34 особи з питаннями різного характеру. Були як колективні, так і індивідуальні звернення.

Під час виїзної приймальні порушувались такі питання, як: автобусне сполучення з Лосинівкою та Ніжином; ямковий ремонт дороги; вуличне освітлення; відсутність питної води та встановлення свердловини; випилювання аварійних дерев на кладовищі; земельні питання.

На всі звернення селищним головою Анатолієм Стрільцем було надано роз’яснення, деякі питання  взято під особистий контроль та дано доручення заступнику селищного голови та спеціалістам Лосинівської селищної ради вивчити питання, порушені у зверненнях громадян, та сприяти у їх вирішенні.

Такі прийоми громадян будуть здійснюватися і надалі в усіх старостинських округах з метою поглибленого вивчення та вирішення хвилюючих питань населення громади та надання консультативної допомоги населенню.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини