ПЛАНОВИЙ РЕЙД «НЕБЛАГОПОЛУЧНА РОДИНА», «ДІТИ ВУЛИЦІ»

Дата: 20.01.2021 17:52

20 січня 2021 року відбувся плановий рейд «Неблагополучна родина», «Діти вулиці» за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету –Оксани Мелашенко, в.о. начальника служби у справах дітей – Лариси Темчурової та фахівця з соціальної роботи по наданню послуг – Зої Гарди на території сіл Галиця та Світанок, які лише наприкінці 2020-го року влилися в Лосинівську територіальну громаду.

Перш за все поспілкувалися зі старостою Галицького старостинського округу - Галиною Микитченко та старостою Світанківського старостинського округу – Анатолієм Величенком щодо родин, яким потрібна допомога або які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

У ході рейду відвідали родини, провели профілактичні бесіди, надали консультації щодо збору документів для оформлення допомоги по малозабезпеченості.