ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ  ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 23.01.2021 12:01

22 січня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема,  у  ході засідання були розглянуті наступні питання: про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у 2020 році до виконавчого комітету Лосинівської селищної ради; про стан обслуговування одиноких престарілих громадян на території Лосинівської громади; про затвердження  Регламенту виконавчого комітету Лосинівської селищної ради; про надання дозволу щодо влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання; про взяття під соціальний супровід сім’ї, що опинилась у складних життєвих обставинах; про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування громадських робіт для засуджених; про затвердження складу комісії для обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, про надання пільги по оплаті проживання в соціальному закладі «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради; Про внесення змін до складу комісій; про погодження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються центром надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради;  про затвердження «Спільного рішення військового комісара Ніжинського ОМТЦК та СП та голови Лосинівської ТГ щодо організації відбору кандидатів на військову службу за контрактом на 2021 рік». та інші.

Серед планових питань, які розглядались, також були питання про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Лосинівської територіальної громади.

З усіх питань порядку денного члени виконкому прийняли відповідні рішення.