АФГАНІСТАН – ПЕКУЧИЙ БІЛЬ І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Дата: 15.02.2021 20:08
Кількість переглядів: 60

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річниця виведення військ з Республіки Афганістан. З кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни.

Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Сьогодні, в Лосинівському будинку культури відбулись урочистості з нагоди 32 – ї річниці з дня виведення військ з Афганістану. До всіх присутніх в залі звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. У своєму вітальному слові побажав воїнам-афганцям та всім присутнім міцного здоров’я, щастя, добра і мирного неба. Висловив їм слова поваги та вдячності за подвиг, мужність та єдність. А також в глибокій шані схилив голову перед пам’яттю тих, хто загинув. Та вручив грамоти воїнам-афганцям.

Після закінчення урочистої частини захід продовжився святковим концертом, який підготували працівники Лосинівського будинку культури

По закінченню відбулось покладання квітів до пам`ятного знаку. Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього.