Кінець лютого став переможним для Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже  в он-лайн режимі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2020/2021 навчальному році. Честь Лосинівської територіальної громади захищав здобувач освіти 11 класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитро Руденко.

На розгляд журі була представлена робота у секції "Історичне краєзнавство". Захист історичного дослідження відбувся за правилами "Постерний захист". Тема дослідження "Умови праці і життя сільських жінок Лосинівського району Чернігівської області у роки повоєнної відбудови"

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту  приєднується до всіх вітань, що лунають на адресу Дмитра та його наукового керівника Ніни Авраменко з успішним захистом роботи та щиро бажає успіхів цьогорічному випускнику, а керівнику – нових творчих здобутків та вдячних учнів!

За матеріалами відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту