ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

Дата: 04.03.2021 17:04
Кількість переглядів: 177

В першому обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» отримали перемогу здобувачі освіти гуртка «Мистецький край» комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Світлана Олійник).: Анастасія Талалаївська, Юлія Біда,Поліна Прокопенко

В обласній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» перемогли:

у номінації «Новорічна композиція»:

• Карина Авраменко здобувачка освіти 3 класу Лосинівської загальноосвітньої школи І ступеня (керівник Ірина Божа).

у номінації «Новорічна картина чи колаж»:

• Дарина Кудленко вихованка гуртка «Умільці» комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Лідія Четверик);
  • Анастасія Солом’янюк вихованка гуртка «Витинанка» комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Наталія Євенко).

Творчі роботи наших переможців направлено для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» та Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в м.Київ для подальшого розгляду.

Вітаємо  переможців та керівників! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому!

Спеціаліст відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту