ЩИРА ПОДЯКА ВСІМ, ХТО ДОПОМІГ У РЕМОНТІ

  • 552

Днями закінчилися ремонтні роботи  в одній з палат КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги». (лікарня)

Дана палата відремонтована та призначена для перебування мешканці громади на стаціонарі денного перебування. У затишних умовах мешканці зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу та бути впевненими в чіткому виконанні медсестрами призначень сімейних лікарів.

Селищний голова Анатолій Стрілець, висловлює щиру вдячність  усім хто долучився до такої важливої справи. Зокрема, Володимиру Топольському, Олені Топольській, приватним підприємцям магазину «Мій дім» за надані матеріали та оплату виконаних робіт, Володимиру та Тетяні Ткаченко, за ремонтні роботи та технічному персоналу за допомогу у виконанні ремонтних робіт

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашій громаді. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини