БЕЗПЕЧНА ШКОЛА

Дата: 11.03.2021 16:59
Кількість переглядів: 145

Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вже третій рік   співпрацює з ТОВ «Лізоформ Медікал». Це товариство постачає дезінфікуючі засоби для освітніх закладів громади.

Якість товару завжди відповідає міжнародним стандартам та технічним умовам для товарів даного типу. В Лосинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів компанія Лізоформ передала, як подарунок, станцію гігієни рук АХД 2000 (2400 грн.), яка встановлена на вході в опорний заклад освіти і може комплектуватись одним із дезінфікуючих засобів для гігієни рук здобувачів освіти та педагогічного персоналу закладу освіти.

Висловлюємо подяку керівництву компанії, менеджеру Юлії Гузь та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Ольга Романченко