ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАННІ

Дата: 17.03.2021 20:26

Сьогодні, 17 березня 2021 року працівники Лосинівської селищної ради пройшли навчання в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області з питання «Основні заходи захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що здійснюються на об’єкті господарської діяльності».

Осаволюк Олександр ознайомив присутніх з основними напрямками роботи, послугами які надає навчально-методичний Центр, особливостями навчання в сфері цивільного захисту та основами організації цивільного захисту. Також були обговорені питання про порядок укриття населення в захисних спорудах, сили цивільного захисту, їх склад та завдання та організацію оповіщення та заходів евакуації населення при виникненні надзвичайної ситуації.