РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ З ЩОТИЖНЕВОЇ РОБОЧОЇ НАРАДИ

Дата: 05.04.2021 16:33

05 квітня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів робочу нараду за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради. Присутні  проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на найближчий період.

У ході наради присутні ознайомилися з інформацією про стан наповнення селищного бюджету. Було акцентовано увагу на проведені належної роботи з оформлення та призначення субсидій, надання консультацій населенню щодо призначення субсидій. Також, серед питань які розглядалися в ході наради – проведення наради зі старостами Лосинівської ТГ та соціальними робітниками, було розглянуто питання, щодо роботи освітнього процесу в навчальних закладах дошкільної та початкової освіти з використанням технологій дистанційного навчання. Стосовно цього питання селищний голова  наголосив про те, що призупинення освітнього процесу в усіх освітніх закладах  полягає в тому, щоб діти залишались вдома (масово не збиратися на стадіонах, спортивних майданчиках та інше) та зобов’язав відділ  освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради  проводити роз’яснювальну роботу  з батьками учнів щодо їх контролю за дозвіллям дітей під час карантинних обмежень.

Також, селищний голова наголосив про весняні роботи з благоустрою території громади.

За підсумками наради керівникам відділів були надані відповідні рекомендації, доручення.