АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ!

  • 556

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, 06 квітня цього року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради. Засідання проходило в онлайн режимі за допомогою додатку ZOOM.

На даний час в освітніх закладах нашої громади працює – 130 вчителів та 15 вихователів. Атестація для вчителя – це перевірка особистого творчого зростання і проходить вона один раз на п’ять років. У 2020/2021 н.р. атестацію пройшли 13 педагогічних працівників Лосинівської територіальної громади.

За наслідками атестації  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічним працівникам, а 10 педагогів проатестовані на відповідність раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтвердили  педагогічне звання «старший учитель» – 4. Також директор Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Надія Калініченко, директор Галицького ЗДО «Барвінок» Наталія Кошелівська, заступники директорів з навчально-виховної роботи Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст(Світлана Семенок), Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів

(Любов Лаврінець) були проатестовані на відповідність займаних посад.

Щиро вітаємо атестуючих педагогічних працівників та бажаємо посилення мотивації якісної роботи, підвищення персональної відповідальності за результати навчання і виховання підростаючого покоління нашої громади!

Головний спеціаліст відділу освіти,

 сім’ї, молоді та спорту

Таміла Сукач

 

Інші новини

Всі новини