Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, 06 квітня цього року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради. Засідання проходило в онлайн режимі за допомогою додатку ZOOM.

На даний час в освітніх закладах нашої громади працює – 130 вчителів та 15 вихователів. Атестація для вчителя – це перевірка особистого творчого зростання і проходить вона один раз на п’ять років. У 2020/2021 н.р. атестацію пройшли 13 педагогічних працівників Лосинівської територіальної громади.

За наслідками атестації  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічним працівникам, а 10 педагогів проатестовані на відповідність раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтвердили  педагогічне звання «старший учитель» – 4. Також директор Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Надія Калініченко, директор Галицького ЗДО «Барвінок» Наталія Кошелівська, заступники директорів з навчально-виховної роботи Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст(Світлана Семенок), Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів

(Любов Лаврінець) були проатестовані на відповідність займаних посад.

Щиро вітаємо атестуючих педагогічних працівників та бажаємо посилення мотивації якісної роботи, підвищення персональної відповідальності за результати навчання і виховання підростаючого покоління нашої громади!

Головний спеціаліст відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту