ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 19.04.2021 17:38

19 квітня 2021 року  відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів  селищний голова Анатолій Стрілець. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Під час наради проаналізовано роботу селищної ради, її структурних підрозділів протягом тижня та обговорено план роботи селищної ради на поточний тиждень.

У ході наради присутні обговорили низку важливих питань. Зокрема, значну увагу на нараді було приділено питанню відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії та увіковічення подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Також, акцентовано увагу та обговорено питання підготовки до проведення позачергової сесії селищної ради та засідання виконавчого комітету. Обговорили питання цивільного та соціального захисту населення, а саме про процес монетизації субсидій у громаді. Селищний голова наголосив про те, що роботи з благоустрою продовжуватимуться.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів дано ряд завдань та доручень.