РОБОЧА ГРУПА ОБГОВОРИЛА КОНКРЕТНІ НАПРЯМКИ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

  • 282

Створення центру підтримки бізнесу, сілськогосподарські кооперативи та розвиток місцевих ремесел – саме на таких напрямках зосередили увагу члени робочої групи з місцевого економічного розвитку на черговому засіданні, яке пройшло спільно з консультантами цього напрямку від програми «ДОБРЕ» Петром Лазарчуком та Віталієм Юрків, а також координатором проекту по Лосинівській ТГ Наталією Сафроновою.

Мабуть багато з жителів громади, навіть ті, хто ніколи не займалися власною справою, задумувались над тим, аби її започаткувати, але не могли визначитися з чого почати, не знали куди звернутись за допомогою. Ті, хто спробував себе в бізнесі часто стикались з проблемами юридичного характеру, пошуків ринків збуту продукції – і теж опускали руки. А це могли б бути нові робочі місця, нові можливості для самореалізації мешканців громади, додаткові надходження до місцевого бюджету, задоволення населення в окремих послугах. Чи важливо це для Лосинівської громади? Важливо, адже місцевий економічний розвиток без підтримки і розвитку підприємництва не може бути. Інакше бізнес обере собі іншу громаду. Розуміє це і влада, і бізнес, і громадськість, тому і зосередили увагу саме на цих напрямках роботи.

В розробці проектів повинні брати участь всі зацікавлені сторони, але  в першу чергу – ініціатори проектів.  То ж не будьмо осторонь. Усіх, кому цікаві ці напрямки  МЕР , а можливо має й свої ідеї, чекаємо на зустрічах в селищній раді, про дату та час яких буде повідомлено додатково.

 

 

Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради