ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11 КЛАСІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Про організоване проведення пробного ЗНО!!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»» (зі змінами) урядом дозволено проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

У Чернігівській області пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено 24 квітня 2021 року.

Додаток

Пункти проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у для наших випускників 11 класу у 2021 році

Базовий населений пункт

Назва пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання