ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 27.04.2021 15:27

28 квітня 2021 року о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету   (в залі засідань адмінбудівлі Лосинівської селищної ради).

засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради

1. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей Лосинівської територіальної громади у 2021 році.

Інформує: В.Кільовий, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

2. Про стан  кадрової роботи у виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради у 2021 році.

Інформує: Ю. Калута, начальник загального відділу, організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності.

3. Про стан автобусного сполучення та пропозиції щодо його вдосконалення на території Лосинівської селищної ради.

Інформує: А.Литовченко, начальник відділу ЖКГ, благоустрою, містобудування, архітектури, розвитку територій та земельних відносин

4. Про затвердження переліку територій, закріплених за підприємствами, установами, організаціями Лосинівської територіальної громади, щодо проведення їх благоустрою і утримання в належному санітарному стані.

Інформує: А.Литовченко, начальник відділу ЖКГ, благоустрою, містобудування, архітектури, розвитку територій та земельних відносин

5. Про шкідливість використання штучних квітів.

Інформує: О.Мелашенко, заступник селищного голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

6.      - 14.  Про надання матеріальної допомоги.

15. Про надання пільги Г.Буркат по сплаті за проживання в соціальному закладі «Гуртожиток «Турбота» центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

Інформує: Л.Костюченко, директор центру надання соціальних послуг

16. Про погодження «Положення про надання відпусток працівникам Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради в межах України та за кордон».

Інформує: Л. Костюченко, директор центру надання соціальних послуг

17. Про надання дозволу щодо влаштування дітей на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання.

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

18. Про надання дозволу Н.Сироватко на вчинення правочину на укладення договору оренди земельних ділянок від імені малолітнього сина.

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

19. Про надання дозволу М.Борці на купівлю будинку, в якому зареєстровані її малолітні діти.

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

20. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування Богойком Б.

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

21. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо неучасті батька у вихованні дітей

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

22. Про підготовку та відзначення Дня памяті і примирення та Дня Перемоги на території Лосинівської селищної громади.

Різне:

-        ознайомлення з рішенням Комісії ТЕБ та НС щодо карантинних обмежень під час проведення великодніх свят;

-        доведення до відома інформації про забезпечення населення  скрапленим газом;

-        про підготовку старостами інформації щодо дітей та осіб з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які потребують забезпечення житлом і стоять на квартирних обліках у колишніх сільських радах.