ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

  • 264

Дорогі жінки, любі наші матері! У ці травневі дні ми відзначаємо День матері. Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.

Доземний уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, переживання і молитви, які допомагають нам у житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність.

Ваше покликання – бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині. Нехай у Вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення Ваших дітей, нехай Ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою.

Доземний вам уклін і щира подяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість та ласку.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких, кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку у ваших оселях! Хай завжди живе весна у  Ваших щасливих посмішках. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Зі святом Вас!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ

Інші новини

Всі новини