Сьогодні у восьми закладах загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради лунає останній дзвоник! В цьому році освітні заклади громади закінчують 34 здобувачі освіти 11 класів: у Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів - 16; Сальненському НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів-6; Світанківському ЗЗСО-5; Галицькому ЗЗСО-4; Перемозькому ЗЗСО - 3. Свідоцтво про базову середню освіту  отримують 67 здобувачів.

Школярі вже з нетерпінням очікують на літні канікули.

У нас із Вами, дорогі колеги, починається відповідальна пора підготовка до нового навчального року. Переконаний, маючи педагогічні традиції, висококваліфіковані педагогічні кадри та спільне бажання забезпечити дітям громади належні умови для здобуття якісної освіти, ми з вами вирішимо всі завдання, які ставить перед нами сьогодні держава!

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти, сім’ї молоді та спорту Лосинівської селищної ради

Віктор КІЛЬОВИЙ