ГОВОРИЛИ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ РОБОТИ ЛОСИНІВСЬКОГО МНВК ТА ЦДТЮ НА 2021-2022 Н.Р.

  • 228

Сьогодні, 16 червня 2021 року на виконання рішення виконавчого комітету в залі засідань селищної ради відбулася робоча нарада за участю депутатів селищної ради, які входять до складу постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, та соціально-економічного розвитку та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, законності, депутатської  діяльності та етики та керівників МНВК та ЦДТЮ.

Під час наради були розглянуті наступні питання:

  1. Про перспективи роботи Лосинівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату на 2021-2022 навчальний рік, інформував  Петро Костюченко, директор Лосинівського МНВК.
  2. Про перспективи роботи центру дитячої та юнацької творчості Лосинівської селищної ради на 2021-2022 навчавльний рік, інформував директор ЦДТЮ.

Обговорення проходило досить бурхливо. Надійшло ряд конкретних пропозицій від учасників наради, які стосувалися як розширення напрямків діяльності ЦДТЮ, так і залучення здобувачів освіти із сусідніх громад до отримання до професійної підготовки.

Вирішили, що керівникам та колективам закладів  потрібно плідно попрацювати, щоб у серпні презентувати свій заклад і показати, яка робота була проведена.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради