Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники системи охорони здоров’я Лосинівської територіальної громади,  щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

Медичні працівники - це віддані своїй роботі і сильні духом люди. Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Щодня Ви рятуєте найдорожче - здоров’я та життя людини.

Бажаю Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і родинного затишку, мирного неба, професійних успіхів та людської шани. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Спасибі вам, за вашу благородну і потрібну роботу!

З професійним святом вас!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ