«МОЄ РІДНЕ СЕЛО!» - ДЕНЬ СЕЛА ДАНИНА

Дата: 26.06.2021 21:04

День села – особливе та важливе свято, яке об’єднує всіх, хто його любить, шанує та доглядає за ним. Невеличке, мальовниче та красиве село Данина, яке має зелені вулиці, красиві садиби, а головне – родючі землі та  трудолюбивих людей сьогодні святкувало День села.

Кожен житель, від старого до малого, поспішав до сільського клубу. Саме в цей день приїздять до свого рідного куточка люди, які тут народилися та виросли, де відчули справжню материнську ласку і турботу, цінні поради батьків та навчалися в школі . Адже, саме сьогодні тут збираються випускники багатьох шкільних поколінь, різних за роками, щоб відзначити зустріч.  В цей день село радо зустрічало гостей.

На свято завітав селищний голова Анатолій Стрілець, та секретар селищної ради Наталія Кошарна. Анатолій Олексійович,  привітав усіх присутніх зі святом Днем села та прийдешніми святами Днем молоді та Днем Конституції України. Подякував за щоденну працю жителям села побажаю всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та розквіту села. Після вітальних слів за активну життєву позицію, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток села, участь в його громадському житті та з нагоди Дня села вручив селищний голова грамоти:

• Вовкогон Віті Володимирівній;
  • Петрику Василю Івановичу;
  • Яловському Миколі Михайловичу та Яловській Валентині Миколаївні;
  • Подолянко Марії Іванівні;
  • Пономаренку Івану Івановичу та Пономаренко Галині Іванівні;
  • Гавришу Анастасію Максимовичу.

Із теплими словами до своїх односельців звернулась старости Данинського старостинського округу Віта Вовкогон. Також, слова вітань своїм односельцям адресував - Петрик Василь Іванович.

Для всіх присутніх своє вітання – вірш про своє село, розповідала Аліна Вовкогон.

Цього ж дня на святі вшанували найстаршу жительку села Данина, добру та трудящу жінку  – Подолянко Марію Іванівну, який виповнилося 95 років. Гучними   оплесками вітали наймолодшого жителя с. Данина- Вовкогон Андрія. Вітали теплими словами сім’ю, яка багато років живе у парі, у злагоді, у мирі, любові і взаєморозумінні. Сім’я, яка відсвяткувала своє «Золоте весілля» - Іван Іванович та Ганна Іванівна Пономаренко. Не могли на святі не згадати багатодітні родини, які є справжньою окрасою села, ті сім’ї, що зростили троє і більше дітей. І такою родиною являється сім’я Миколи Михайловича та Валентини Миколаївни  Яловських.

Все промайнуло, як одна мить. Всі присутні отримали масу задоволення. Святкову програму підготували працівники Відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради та працівники і учасники художньої самодіяльності Лосинівського Будинку культури.

Пісні, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук – свято вдалося на славу.

Підвечір на всіх присутніх чекає молодіжно розважальна програма.

Виконавчий комітет Лосиннівької селищної ради