УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ – 25-ОЇ РІЧНИЦІ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 17:09
Кількість переглядів: 138

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До цієї дати, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Відзначають прийняття Основного Закону України 28 червня. З цієї нагоди, сьогодні  у Лосинівському будинку культури відбувся святковий концерт до 25- ої річниці Конституції України за участі керівництва громади, старост старостинських округів та громадськості.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся селищний голова Анатолій Стрілець, привітавши усіх з державним святом, побажав міцного здоров’я, радості, достатку, всіх гараздів, миру на нашій українській землі. Щоб кожен громадянин відчував себе захищеним у нашій державі. З нагоди свята нагородив грамотами працівників  різних галузей за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток Лосинівської ТГ, відповідальність, активну громадську позицію та з нагоди 25-ї річниці Конституції України.

Після офіційної частини розпочався святковий  концерт. Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім працівники Відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради,  працівники і учасники художньої самодіяльності Лосинівського Будинку культури, учениця Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Савенко, а також хореографічний колектив «Мрія» Лосинівського філіалу Вертіївської школи мистецтв під керівництвом  Наталії та Юлії Ващенко.

Виконавчий комітет Лосинівсько селищної ради