РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ З ЩОТИЖНЕВОЇ НАРАДИ

Дата: 12.07.2021 20:53

12 липня 2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів щотижневу  робочу нараду. На нараді були присутні начальники відділів  Лосинівської селищної ради.

На початку наради селищний голова привітав всіх присутніх зі святом Первоверховних апостолів Петра і Павла. В ході проведення робочої наради присутні розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громади, що потребують вирішення. Керівники структурних підрозділів доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні завдання на поточний тиждень, зокрема:

• засідання бюджетної комісії та засідання постійних комісій;
  • засідання другої стратегічної сесії по Програмі ДОБРЕ;
  • онлайн-навчання для депутатів;
  • виїздна приймальня селищного  голови та працівників виконавчого комітету до Світанківського старостинського округу

Увага на нараді буда ацентована на підготовці та проведенні 10 (позачергової) сесії 8 скликання  Лосинівської селищної ради та говорили про принципи впровадження і застосування системи НАССР по закладах освіти громади.

Підводячи підсумки наради селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу та побажав всім вдалого робочого тижня.